fbpx

Rubio Monocoat Ürünlerimizi İnceleyip Satın Alabilirsiniz

İleri Teknoloji Ürünü
Rubio Monocoat ahşabın ilk mikronlarına moleküler olarak bağlanır ve sonuç olarak 1 litresiyle 35-50m2 lik ahşap yüzeye uygulanabilir. Aynı zamanda yüzeyde görülebilir bir film oluşturmaz ve doygunluk farklılığı oluşmaz. Ürün üzerine uygulanacak ikinci bir katı kabul etmeyecektir. Bu özelliği farklı zamanlarda uygulanan veya uygulama anındaki renk farklılaşmalarını engellemektedir.

Doğal Görünüm
Ahşabı korumasının yanında doğal ahşap görünümünü kesinlikle bozmaz. Yüzey olarak film oluşturmuş bir ciladan çok ahşabın kendisini hissedersiniz.

100% Doğal Ahşap Bitiş Malzemesi
Rubio Monocoat tamamen doğal bitkilerden elde edilmiştir. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek hiçbir toksik kimyasal ve VOC içermemektedir. Türkiye’de VOC (Volatile organic compounds – Uçucu organik bileşikler) değeri  0% olan tek üründür. Normalde uygulandıktan sonra uçtuğu zannedilen kimyasal maddeler sadece deri temasıyla değil, güneş ışınları ve farklı etmenlerin yardımıyla yüzeyden zararlı gazlar yaymaktadır. Rubio ile zararlı ve kanserojen gazların hiçbiri oluşmaz .   

Uygulama Kolaylığı
Diğer ahşap vernik sistemlerinin aksine birçok şekilde uygulanabilir. Fırça, pistol, cila makineleri ile kolaylıkla uygulanabilir. Uygulama için gerekli teknik bilgi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Toplamda 42’ye yakın renk çeşidinin yanında patinalı renkleride tek katta uygulanmaktadır, bu işlem diğer su bazlı, yağ bazlı ve selülozik sistemlerde 4 ila 5 işlem anlamına gelmektedir.

Rötüş Kolaylığı 
Uygulama sonrası veya uygulama anında oluşabilecek hatalar Rubio Monocoat ile neredeyse 0 %’dır. Farklı zamanlarda uygulanan aynı yüzeydeki Rubio’da ek yeri ve üst üste uygulanan yerler belli olmaz.

Uygulama Örnekleri

English EN Turkish TR